BASIŃSKI AUTO SERWIS – WULKANIZACJA

to pełen zakres napraw pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz przyczep i naczep w zakresie mechanicznym i elektrycznym.

Pomimo szerokiego wachlarzu usług, Firma od wielu lat utrzymuje niezmiennie wysoki poziom napraw.  Mamy świadomość, że chcąc poważnie konkurować z serwisami autoryzowanymi musimy być świetnie przygotowani zarówno pod względem teoretycznym jak i sprzętowym.

Do napraw stosujemy odpowiednie narzędzia i urządzenia renomowanych firm.  Mamy nadzieję, że wysiłek, który wkładamy w kreowanie wizerunku naszej firmy jako godnej zaufania nie idzie na marne.

Robimy wszystko, abyście Państwo byli zadowoleni z naszej pracy i zawsze mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów. Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że w razie potrzeby będą wiedzieli, gdzie udać się po pomoc. Postaramy się nie zawieść Państwa oczekiwań.

Wszystkich potencjalnych, nowych klientów zapraszamy do bezpośredniego odwiedzenia naszej firmy i przekonania się, że cena jest pojęciem względnym w odniesieniu do wysokiej jakości wykonanej usługi. Zapewniamy miłą, szybką i fachową obsługę. Wszystko z myślą spełnienia oczekiwań Naszego Klienta.

W razie potrzeby posiadamy własny parking, który jest monitorowany przez 24h.